O NÁS

Společnost ZODIAK – aukční síň, antikvariát, starožitnosti, interiéry se specializuje na nabídku kvalitních uměleckých děl a starožitností z různých oborů, stylů a epoch.

Pevně věříme, že umění a starožitnosti, které nás obklopují, činí náš život příjemnější a bohatší. Proto jsme se snažili vytvořit nabídku a místo, kde se i Vy budete cítit příjemně a kde se můžete inspirovat při koupi dárku nebo sběratelského kousku. Díky naším zkušenostem a kontaktům jsme schopni obstarat umělecké dílo, které sháníte nebo pomoci vybudovat uměleckou sbírku nebo zajímavý interiér plný inspirativních předmětů.

Budování sbírek

Máme dlouholeté zkušenosti s budováním, posuzováním, oceňováním a katalogizováním sbírek. Pro své zákazníky jsme schopni díky kontaktům doma i v zahraničí zajistit aukční nebo přímý nákup požadovaných předmětů, které jsme schopni současně zhodnotit, zatřídit, popsat a nafotografovat. Můžeme navrhnout uložení a zabezpečení. Podle potřeby můžeme předměty restaurovat, vytvářet databáze a katalogy sbírek.

Poradenství zdarma, výkup uměleckých děl za hotové, komisní prodej

Naše poradenství ve formě předběžných konzultací poskytujeme zdarma, další činnost se řídí dohodou obou stran. Pokud je pro naše zákazníky na základě odhadu ceny vhodnější výkup za hotové, jsme připraveni neprodleně vyplatit smluvně dohodnutou částku. Pokud zákazník má zájem prodeje v delším časovém horizontu, bude realizován smluvní komisní prodej. Vzájemná smlouva stanoví horizont, exklusivitu a výše provize.

Tvorba interiérů

Specialitou naší firmy je komplexní tvorba interiérů. Spolu se specializovanými architekty připravíme a zajistíme návrh a vybavení požadovaných interiérů bytů, domů, vil i zámků.

NÁŠ TEAM

Ivan Tejkl

Majitel, soudní znalec

Marta Pavlik

Majitelka

Karel Jaroš

Soudní znalec

Jiří Bittner

Grafik

Ondřej Littera

Fotograf

Josef Zbortek

Šperkař a znalec

Nikola Gruntová

Specialista na sociální sítě, copywriter

„Každá krása má svá tajemství, kterým ani
nejpronikavější estetik nepřijde na kloub.“

Otto František Babler český knihovník a překladatel 1901 – 1984